ms-keramik

darčekové poukážky

darčeková poukážka 50,00 €

Darčeková poukážka v nominálnej hodnote 50,00 €. Darčekovú poukážku je možné použiť na nákup našich výrobkov, alebo na workshop, prípadne nákup darčekovej poukážky na náš workshop. Darčekovú poukážku je potrebné použiť v celkovej nominálnej hodnote. Darčekovú poukážku posielame elektronicky na email, ktorý zadáte pri objednávke, alebo osobný odber na SNP 135, 97666 Polomka Ďakujeme, že nákupom podporíte ručnú prácu a veríme, že si u nás každý nájde ten svoj hrnček, misku, zážitok... PLATNOSŤ POUKAZU JE 12  MESIACOV OD NÁKUPU!

50,00 €

darčeková poukážka 20,00 €

Darčeková poukážka v nominálnej hodnote 20,00 €. Darčekovú poukážku je možné použiť na nákup našich výrobkov, alebo na workshop, prípadne nákup darčekovej poukážky na náš workshop. Darčekovú poukážku je potrebné použiť v celkovej nominálnej hodnote. Darčekovú poukážku posielame elektronicky na email, ktorý zadáte pri objednávke, alebo osobný odber na SNP 135, 97666 Polomka Ďakujeme, že nákupom podporíte ručnú prácu a veríme, že si u nás každý nájde ten svoj hrnček, misku, zážitok... PLATNOSŤ POUKAZU JE 12 MESIACOV OD NÁKUPU! 

20,00 €

darčeková poukážka 10,00 €

Darčeková poukážka v nominálnej hodnote 10,00 €. Darčekovú poukážku je možné použiť na nákup našich výrobkov, alebo na workshop, prípadne nákup darčekovej poukážky na náš workshop. Darčekovú poukážku je potrebné použiť v celkovej nominálnej hodnote.  Darčekovú poukážku posielame elektronicky na email, ktorý zadáte pri objednávke, alebo osobný odber na SNP 135, 97666 Polomka Ďakujeme, že nákupom podporíte ručnú prácu a veríme, že si u nás každý nájde ten svoj hrnček, misku, zážitok... PLATNOSŤ POUKAZU JE 12 MESIACOV OD NÁKUPU!   

10,00 €
    ms-keramik